Baner z pieskiem

Psy do adopcji - opisy

Gus jest dojrzałym psem ale zachowuje się jak radosny szczeniak. Widząc człowieka cieszy się, skacząc na kraty i domagając się chwili uwagi. Gus jest średniego wzrostu. Łagodny i kontaktowy w stosunku do ludzi.

Gala jest młodą bardzo łagodną sunią. Niewielkiego wzrostu za co jej serduszko jest olbrzymie. Bardzo subtelna i delikatna w kontakcie z człowiekiem. Początkowo nieśmiała, jednak już po chwili najchętniej wskoczyłaby na kolana. Zachęcamy do adopcji.

Lukas to starszy piesek, na krótkich i krzywych łapkach. Mimo swojego wieku jest w dobrej kondycji. Jest psem, który zapewne nigdy nie chodził na smyczy i trochę sprawia mu to problemów. Łagodny do innych psów oraz w stosunku do człowieka.

Land jest psem, który ma już za sobą lata młodości. Na starość otrzymał życie w schronisku. Całe życie spędzał prawdopodobnie na podwórku. Czy został wyrzucony, czy może sam wyruszył w wędrówkę, tego nikt nie wie. Land nie umie chodzić na smyczy.

Lisa jest malutką, młodą sunią. Wesoła i bardzo kontaktowa. Jest oazą łagodności. Bezkonfliktowa z innymi psami. Uwielbia głaskanie i pieszczoty. Byłaby wspaniałym przyjacielem rodziny. Zachęcamy do adopcji.

Więcej artykułów…

  1. LAK
  2. LEMBO
  3. LALUNIA
  4. LUCJAN