Baner z pieskiem

Lolo jest starszym psem. Ma starą bliznę na nosie, która nadaje mu zawadiackiego uroku. Lolo jest jednak psem łagodnym, przyjaźnie nastawionym do ludzi i innych psów. Niewielkiego wzrostu, starszy pies czeka na swój dom. Odłowiony na terenie gminy Pilawa.

 

 

Szyk jest młodym psem, można powiedzieć, że jeszcze dzieckiem. Jednak w pierwszym okresie swojego życia musiał napotkać na złych ludzi. Efektem jego przeżyć jest trauma. Pies początkowo bardzo nieufny, w miarę dorastania stawał się coraz bardziej zdziczały. Mimo socjalizacji pies nadal wymaga bardzo dużo pracy. Polecamy go do adopcji osobom, które będą odpowiedzialnie nadal z nim pracować. W domowych warunkach pies szybciej będzie robił postępy. Odłowiony z terenu gminy Trojanów. Urodził się w okolicach lipca 2019 r.

 

 

Polek trafił do schroniska w połowie października. Błąkał się po terenie gminy Sobolew. Pies był bardzo zakleszczony.Jest łagodny, kontaktowy i przyjacielsko nastawiony do człowieka. Zachęcamy do adopcji.

Pati jest starszą sunią w typie owczarka niemieckiego. Jest bardzo otyła, ma problemy w poruszaniu się. Większość dnia przesypia. Jeśli ktoś chciałby przygarnąć staruszkę bardzo prosimy o dom dla niej. Pati jest w schronisku od niedawna. Przybyła z terenu gminy Trojanów.

Pikolo to typowy owczarek niemiecki. Pies ma około 6-7 lat. Długowłosy. Pies trafił do schroniska bardzo wychudzony, z wygryzionym ogonem. Odłowiony na terenie gminy Wola Mysłowska.

 

Więcej artykułów…

  1. POKI
  2. WERA
  3. WIKO
  4. WROTKA