Baner z pieskiem

Lucek piesek, który trafił do schroniska bardzo wylękniony. Pomalutku pracownicy socjalizują go. Dzisiaj po raz pierwszy opuścił boks wychodząc na krótki spacer. Nie umie jeszcze chodzić na smyczy ale krok po kroku wiemy, że będzie coraz lepiej. Jeśli ktoś chciałby adoptować Lucka i mógłby poświęcić mu czas i przede wszystkim dużo cierpliwości serdecznie zachęcamy do podarowania mu nowego życia. Pierwsze zdjęcie przedstawia Lucka od razu po przybyciu do schroniska.

Merlando jest starszym psem, który trafił do schroniska w terenu gminy Trojanów (6.03.2019 r.). Piesek jest kontaktowy i łagodny. Ma wystający z lewej strony kieł, co nadaje mu charakterystycznego wyglądu. Zachęcamy do adopcji naszego seniora.

 

Dżango to wesoły młody pies. Zawsze chętny do głaskania i przytulania. Na spacer ustawia się pierwszy w kolejce. Pies, którego wszystko po drodze interesuje. Łagodny dla ludzi, nie wykazuje agresji do innych psów. Pies odłowiony z terenu gminy Parysów

Mapet to młody sympatyczny psiak, o nieco przedłużonej sierści. Piesek jest bardzo kontaktowy z człowiekiem. Trafił do schroniska dość chudy. W tej chwili pomału nabiera już ciałka. Polecamy go do adopcji. Pies odłowiony z terenu gminy Pilawa

Rex jest psem średniej wielkości, uwielbia kontakt z człowiekiem i przede wszystkim spacery. Idealny towarzysz wędrówek. Nie wykazuje agresji do innych psów. Polecamy Rexa do adopcji. Pies odłowiony z terenu gminy Garwolin.

Więcej artykułów…

  1. EPI
  2. ABRAM
  3. MIKOŚ
  4. PIĘKNA