Baner z pieskiem

Cuki to młody pies w typie labradora. Tryska energią i radością. Polecamy go do adopcji jako pieska rodzinnego. Uwielbia ruch. Spacery i wszelka aktywność fizyczna jest dla niego prawdziwą radością.

Czapi jest sympatycznym, średniej wielkości psem. Uwielbia kontakt z człowiekiem, nie wykazuje agresji do innych psów. Ma miłą w dotyku sierść. Zachęcamy do adopcji jako psa rodzinnego.

Ciapek to mały, długi, kudłaty pan, odłowiony na terenie gminy Sobolew. Pies trafił do schroniska bardzo zaniedbany, sierść sfilcowana i skołtuniona. W schronisku został ostrzyżony tak, aby skóra mogła oddychać i nowy włos swobodnie narosnąć. Piesek jest bardzo sympatyczny i kontaktowy jednak trochę histeryczny przy wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych.

Czudi to bardzo żywiołowy, wesoły pies. Idealny dla osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas. Ma piękne rude kolory, miłą w dotyku sierść. Nie wykazuje agresji do innych psów. Pies odłowiony z terenu gminy Grodzisk Mazowiecki.

 

Czesio jest małym cudownym psem, który ma w sobie coś z mopsa. Lekko spłaszczony pyszczek, charakterystyczna krępa budowa ciała sprawia, że Czesio rozczula swoim wyglądem każde ludzkie serce. Piesek bardzo łaknie kontaktu z człowiekiem. Jest bardzo sympatyczny. Zachęcamy do adopcji jako pieska - przyjaciela rodziny. Odłowiony z terenu gminy Garwolin.

Więcej artykułów…

  1. CZACZA
  2. CZUKA
  3. CZARUSIA
  4. CIS