Baner z pieskiem

Dziękujemy bardzo za dary w postaci karmy mokrej i suchej dla naszych psów i kotów przekazanej od pracowników Urzędu Gminy w Rykach w marcu 2023r

Dziękujemy serdecznie Pani Małgorzacie Pasik i mężowi, którzy w dniu 03.12.2022r przywieźli do schroniska dary w postaci karmy suchej i mokrej, misek, kocyka i zabawek dla kotów. Pani Małgorzata za naszym pośrednictwem prosiła o przekazanie tych słów: " Proszę innych ludzi o pomoc zwierzętom , które przebywają w tutejszym schronisku"

Dziękujemy bardzo za dary przekazane w dniu 02.07.2022r  przez uczniów klasy IIIA z wychowawczynią Agatą Miotkowską ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Siedlcach.

Dziękujemy za przekazanie darów zebranych przez uczniów z Katolickiego Liceum w Garwolinie.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Pani Marcie Żmijewskiej za przekazane po raz kolejny dary dla naszych podopiecznych.

 

Serdeczne podziękowania dla Szkoły Podstawowej w Radoryżu Kościelnym za przekazane dary dla naszych podopiecznych przez reprezentację Wolontariatu szkolnego.

 

Przemiłej Parze Nowożeńców (Pani Agnieszce z domu Żochowska oraz Panu Kamilowi Nowocińskiemu) składamy w imieniu naszych podopiecznych serdeczne podziękowania za przekazanie darów.

 

Składamy serdeczne podziękowania dla Gabrysi Popis, która przywiozła zebrane dla naszych czworonogów dary, uzbierane z okazji Komunii Świętej. Wspaniały gest dziewczynki, która w tak ważnym dla niej dniu pomyślała o naszych "braciach mniejszych". Uzbierane dary to karma sucha i mokra, smycze i miseczki.

 

Dziękujemy w imieniu naszych zwierzaków Rodzinie Państwa Malinowskich za przekazane nam dary. Karma uzbierana była podczas uroczystości Komunii. Dziękujemy !!!!

 

Składamy serdeczne podziękowania dla Szkolnego Klubu Wolontariatu, działającego przy Zespole Szkół nr 2 w Łaskrzewie za przekazane dary w postaci karmy dla naszych podopiecznych.

 

Podziękowania dla dzieci, rodziców oraz wychowawców ze Szkolnego Klubu Wolontariatu w Starym Pilczynie.

 

Dziękujemy dzieciom, rodzicom oraz wychowawcom z Przedszkola w Chynowie za przekazane dary dla naszych podopiecznych.

 

Dziękujemy za dary przekazane dla naszych zwierzaków Pani Marcie Tomaszewskiej i Panu Filipowi Wierzgaczowi. Łącznie dla naszych psów i kotów przekazano 60 kg karmy mokrej i suchej.

 

Serdecznie dziękujemy za dary przekazane dla naszych podopiecznych. Karmy suche i mokre przekazały dzieci z Publicznego Przedszkola Miastków Kościelny. Dziękujemy Pani Dyrektor Wiolettcie Ostrowskiej oraz Pani Izabeli Paśnickiej.

 

Jesteśmy bardzo wdzięczni i składamy wielkie podziękowania dla Pani Magdaleny Dudzińskiej opiekunce projektu "Pomagamy innym", w ramach którego uczniowie z kl. II C Gm. ze Szkoły nr 5 w Garwolinie zebrali i przekazali dary dla naszych psiaków. Wśród uczestników projektu oprócz wymienionej już Pani Dudzińskiej byli: Trzaskowska Zuzanna, Kopik Aleksandra, Sobieska Weronika, Andrzejewski Szymon, Burno Wiktoria oraz Sacałowska Dominika.

 

Dziękujemy Młodej Parze Renacie i Wojciechowi Jóźwik za przekazane na rzecz naszych schroniskowych zwierzaków dary uzbierane przez gości weselnych. Psiaki otrzymały 142 kg karmy.

 

Składamy serdeczne podziękowania dla Dzieci, Nauczycieli i Rodziców z Zespołu Placówek Oświatowych w Bobrownikach za zorganizowanie i przekazanie w dniu 24.03.2018 r. darów na rzecz bezdomnych zwierząt

Dziękujemy Dzieciom, Rodzicom oraz Nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Człekówce za przekazanie smyczy i obroży dla schroniskowych psów.

Dziękujemy serdecznie Dzieciom, Rodzicom oraz Nauczycielom z Przedszkola Leśny Zakątek w Łaskarzewie za przekazane dary na rzecz naszych bezdomniaków.

 

 

Składamy serdeczne podziękowania dla Dzieci, Rodziców i Nauczycieli, którzy przyczynili się do organizacji zbiórki darów dla naszych schroniskowych psiaków. Podziękowania kierujemy do osób z:

Miejskiego Przedszkola nr 2 w Sulejówku,

Publicznego Przedszkola "Bajkowa Kraina" w Sulbinach oraz

Szkoły Języków Obcych FACE2FACE w Rykach.

Dziękujemy również młodym ludziom z Warszawy, którzy przywieźli zebrane przez siebie dary w postaci przede wszystkim karmy dla naszych czworonogów. Osobami tymi są: Weronika Kosińska, Natalia Fraid, Iwona Domańska, Maciek Maciuła, Jarek Matusik, Axel Dąbrowski oraz Maciej Paśnikowski.

 

Wielkie podziękowania kierujemy dla Państwa Bajor, którzy w dniu dzisiejszym przywieźli dla naszych podopiecznych dary w postaci karmy. W imieniu psiaków składamy Państwu podziękowania.

 

Chcielibyśmy bardzo podziękować dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Zgórzu za przekazanie darów dla zwierzaków mieszkających w naszym Schronisku. Dziękujemy również Rodzicom i Nauczycielom za zorganizowanie zbiórki.

 

Składamy serdeczne podziękowania za dary, które przekazane zostały przez Uczniów kl. III B Gimnazjum ze Szkoły Podstawowej im. R. Traugutta w Żelechowie. Dziękujemy również Rodzicom i Nauczycielom, którzy przyczynili się do zbiórki.

 

Serdecznie dziękujemy w imieniu naszych czworonożnych podopiecznych za dary, które przekazały nam dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 4 Fantazja W Łukowie - grupa Muchomorki.

 

Dziękujemy za przekazane dary dla naszych czworonogów, które w dniu wczorajszym trafiły do naszego Schroniska. Podziękowania składamy:

Pani Angelice, Pani Indze R., Pani Oli K., Panu Bartkowi K., Panu Dawidowi B. oraz Panu Piotrowi Ż.

 

Dziękujemy firmie KrakVet Sp. z o.o. za przesłanie darów na rzecz Schroniska, które otrzymaliśmy w dniu 8.12.2017 r.

 

Składamy serdeczne podziękowania dla organizatorów i darczyńców z Zespołu Szkół w Izdebnie, którzy przekazali dla naszego schroniska 2 grudnia 2017 r. dary.

 

Bardzo dziękujemy Rodzicom, Nauczycielom i Dzieciom za dary przekazane dla schroniskowych psów i kotów. Zbiórka organizowana była przez Przedszkole Miejskie nr 2 w Łukowie. Dzieci odwiedziły nasze schronisko i osobiście przekazały m.in. karmę, legowiska, koce.

Serdecznie dziękujemy w imieniu naszych czworonożnych podopiecznych za dary, które w sobotę (4.11.2017 r.) zostały przekazane na rzecz schroniska przez Panią Klaudię i Agnieszkę Majsterek z Rębkowa.

 

Chcemy serdecznie podziękować Pani Malinie Kowalczyk (z domu Osińska) oraz Panu Danielowi Kucharczykowi, którzy w dniu 17.07.2017 r. przekazali dary na rzecz naszych zwierząt, przebywających w schronisku. Dziękujemy za okazane serce i pomoc w utrzymaniu bezdomnych zwierząt. Pragniemy również złożyć życzenia Młodej Parze wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia, miłości, szczęścia i spokoju.

 

W dniu dzisiejszym (10.05.2017 r.) gościliśmy w naszym Schronisku przemiłych małych miłośników zwierząt. Odwiedziły nas dzieci z przedszkola

Leśne Skrzaty mieszczącego się w Michałówce. Dzieci obejrzały pieski przebywające w schronisku, dowiedziały się jak wygląda życie schroniskowych zwierząt, uzyskały także odpowiedzi na liczne swoje pytania. Oczywiście nasi podopieczni otrzymali również od maluchów dary w postaci puszek i suchej karmy. Dziękujemy bardzo Nauczycielom, Dyrekcji, Rodzicom oraz Dzieciom i zapraszamy ponownie.

 

Z całego serca dziękujemy Dzieciom, Rodzicom oraz Pracownikom Przedszkola w Łaskarzewie za zbiórkę i przekazanie darów dla naszego Schroniska.

Przedszkole Zielony Zakątek

podarowało naszym podopiecznym karmy suche oraz puszki. Każda taka pomoc jest mile widziana i w imieniu naszych czworonożnych "bezdomniaków" składamy serdeczne podziękowania.

 

 

 

W dniu dzisiejszym (21 marca 2017 r.) zostały przekazane dary na rzecz naszego Schroniska. Składamy serdeczne podziękowania dla:

Szkoły Podstawowej w Trąbkach (gmina Pilawa)

za zorganizowanie zbiórki, a wszystkim tym, którzy podarowali nam karmy dla naszych czworonogów bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy !!!!

Zapraszamy dzieci do odwiedzin naszego schroniska , aby mogły osobiście poznać nasze wspaniałe pieski :)

 

 

 

Pragniemy bardzo gorąco podziękować za ofiarowane dary na rzecz schroniska i naszych bezdomnych zwierzaczków. Podziękowania kierujemy do:

Kibiców Legii Warszawa - Legijny Mokotów

Szkoły Języków Obcych Face 2 Face z Ryk

Aniki

Dominiki

Natalii

Wojtka

Marty z Warszawy

Doroty, Moniki, Pauliny i  Macieja z Warszawy

Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc poprzez przekazanie darowizn, szczególnie za dużą ilość karmy dla naszych podopiecznych.