Baner z pieskiem

Spacery z psami

UWAGA: Osoby, które po raz pierwszy przyjadą wyprowadzać psy na spacer zobowiązane są do okazania ważnego dokumentu tożsamości.

 

 Serdecznie zapraszamy osoby, które chciałyby wesprzeć naszą pracę i pomóc naszym podopiecznym.

W każdą sobotę od godziny 10 do 13:30 organizowane są spacery z psami, czyli tzw. Dni Spacerowe. Każda osoba pełnoletnia jest mile widziana. Wystarczy poświęcić kilkadziesiąt minut, aby odmienić schroniskowe życie psa. Staramy się, aby każdy pies mógł wyjść na spacer po okolicznych lasach i polach, jednak wszystko uzależnione jest od ilości chętnych osób, które mają dobre serce.

 

Przy okazji takich spotkań można nie tylko pomóc naszym zwierzętom ale również poznać nowych ludzi, którzy mają podobną pasję i zainteresowania. Podczas spacerów zawiązują się przyjaźnie wśród psów i wśród ludzi. Wspólnie możemy zdziałać więcej dlatego zapraszamy wszystkich chętnych.

Podczas sobotnich spacerów psy poddawane są również socjalizacji. Jedne trzeba trochę ośmielić, inne stonować i pokazać granice, których przekraczać im nie wolno. W tym czasie staramy się także poddawać psy pielęgnacji, czeszemy je, obcinamy pazury
i sprawdzamy ogólną ich kondycję.

Spacerując z psami, oddajesz naszym zwierzętom trochę serca i miłości, której tak bardzo potrzebują.

Regulamin można wydrukować bezpośrednio z podlinkowanych stron klikając w prawym górnym rogu ikonę Print.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.